Vybavení
- Audiovizuální technika

S naším profesionálním partnerem rádi připravíme nabídku pro Vaší akci přímo na míru, nebo si vyberte z naší nabídky sami. Kromě zajištění ozvučení a osvětlení pronajímáme také audiovizuální techniku. Poskytujeme dataprojektory různých svítivostí vhodné i pro velkoplošné projekce, projekční plátna nebo zařízení pro bezdrátový přenos obrazu.

Pódia

Pódia

Nabízíme zajištění pódií včetně profesionálního vybavení osvětlením a ozvučením, pro Vaše koncerty a jinou zábavu. Vše dodáváme na klíč přímo až k Vám. Nabídneme Vám: Pódium 8x4m se stanovou střechou 10x5m, pódium 8x6m se střechou 10x6m, pódium10x8m se střechou 12x10m + 3m wings.

Projektory

Projektory

V nabídce máme několik typů projektorů a promítacích pláten, které Vám dodáme na místo akce a odborně nainstalujeme. K projektorům je možné zajistit PC na odbavení prezentací a technika, který se postará o hladký průběh celé akce. Nabízíme tři druhy projektorů: Panasonic PT-D550E, Acer X110P, Acer X1163

Zvuk

Zvuk

Ke všem stanům je možné dodat profesionální ozvučení, ke kterému se může připojit DJ či menší kapela, nebo je možné tyto reprobedny přímo připojit k jukeboxu, nebo Vašemu PC. V případě potřeby ozvučení kapely, nebo náročnější akce, nás prosím kontaktujte a my Vám rádi připravíme nabídku dle technických požadavků vystupujících.

Světla

Světla

Všechny stany dodáváme s halogenovým tzv. provozním světlem. Pokud si přejet zpestřit. Vaší zábavu a obohatit hudební produkci, nabízíme Vám automatické barevné efekty. V případě, že je Vaše poptávka na vyšší úrovni, budeme rádi, pokud nás kontaktujete