Gastro
- Cateringové vybavení

Půjčíme vám veškeré cateringové a gastro zařízení, které je potřebné pro hladký průběh rautu, banketu i recepce. S naším vybavením bude váš event naprosto jedinečný a bezchybný.

Připravujete společenskou akci, svatbu či jinou událost a nemáte tušení, kde seženete všechno to nádobí, židle, stoly, dekorace, gastro zařízení atd.? Odpověď je jednoduchá. My vám veškeré cateringové vybavení půjčíme. Ano, půjčíme vám skutečně všechno od příborů přes nábytek a stany až po profesionální gastronomické vybavení. Potřebujete něco speciálního? Třeba ledovou sochu nebo čokoládovou fontánu? I to dokážeme zařídit. V naší půjčovně zkrátka najdete vše potřebné pro catering, raut, svatbu a jiné společenské události. Celou akci vám navíc pomůžeme zorganizovat. Vybavení dovezeme na místo konání a zase si ho i neumyté odvezeme

Čoko-fontána

Čoko-fontána

Čokoládové Fontány splňují všechny potřeby k tomu, aby se staly oblíbenými doplňky Vašich eventů. V kombinaci naší čokoládou a ovocem konzumujete zdravý a chutný dezert. Čokoládová Fontána má výšku 240 mm a je ideální pro malé domácí posezení nebo dětské párty.

Grilly

Grilly

Dodáváme profesionální plynové grily různých rozměrů, dle Vaší potřeby. Všechny dodáváme včetně plynové bomby a je možné zajistit i obsluhu. V nabídce máme i gril na selátko s elektrickým motorkem pro pohodlné rožnění. Selátko můžeme dodat, připravit i případně předpéct.

Výčep

Výčep

Výčepní zařízení PYGMY 25/K je určeno k chlazení, stáčení a podávání správně vychlazeného piva v domácím prostředí a zahradních party. Pronájem obsahuje kompletní sestavu s naražečem dle Vašeho přání a po zapojení do elektříny můžete hned narazit sud a točit pivo. Toto chlazení je vybaveno dochlazovaným kohoutem a tichým vestavěným kompresorem. Vzduchový systém je plně automatický.

Pressovač

Pressovač

Pro čerstvou kávu přímo na Vaší akci dodáme profesionální plně automatické pressovačee značky SAECO. V nabídce máme 10 typů pressovačů: Royal professional, Talea ring plus, Talea touch plus, Primea ring plus, Primea touch plus, Incanto s class de luxe cerna i stribrna, Incanto sirius, La sam marco 95e (1 paka), Carimali uno (1 paka), La cimbali (3 paka)

Lednice

Lednice

Aby Vaše nápoje během akce zůstali dobře chlazené a vždy na dosah, zapůjčíme Vám profesionální prosklenou lednici na nápoje. V nabídce disponujeme různými druhy v různých velikostech.