Vybavení
- Další vybavení

Myslíme na všechno. Nabídneme Vám i ty nejmenší detaily, které by Vám mohli zpříjemnit Váš večírek, piknik, svatbu nebo jiný event. Můžeme zajistit svatební brány, štendry, popelníky a samozřejmostí jsou agregáty a plynové topení. 

Dodáváme dieslové a LTO teplomety s nepřímým splaováním, které vytopí stany při chladnějším počasí na velice příjemnou pokojovou teplotu.

Popelníky

Popelníky

Odpadkový koš s popelníkem je vyroben z kvalitní nerezové oceli, takže nezanechává stopy na podlaze. Je vhodný pro umístění v interiéru, ale i venku vzhledem k popelníku v horní části koše. Objem koše je 25 l.

Štendry

Štendry

Pro pohodlné odložení bund a kabátů Vašich hostů. Dodáváme včetně ramínek. Máme k dispozici několik barevných provedení. Pojízdný Stojan - Lineární Štendr na oděvy - šíře 143-223 cm, výškově stavitelný 106-200 cm Chromovaný konfekční štendr s kovovými kolečky s brzdou, vhodný především na zátěžové koberce, linové, dlážděné, či betonové povrchy.

Svatební brány

Svatební brány

Slavobrány, které máme pro vás připraveny jsou klasická, triangl, svatební dveře. Pokud máte specifický požadavek, nebojte se nám ozvat, máme široký inventář nábytku a dekorací, které se Vám můžou hodit.

Agregáty

Agregáty

Nezbytné doplnění každé venkovní akce. Můžete si uspořádat oslavu kdekoliv bez řešení přívodu energie. Elektrocentrála max. výkon 3000W, 208cm3, 4-takt, 230V, objem nádrže 15l, hladina hluku 96dB, 46,5kg

Tepelné plynové „hříbky“

Tepelné plynové „hříbky“

Ideální doplněk pro chladnější noci. Doporučujeme užívat pouze venku, například na terásách, zahradách a podobně. Nezaberou téměř žádny prostor, jsou téměř neslyšitelné a neposlední výhodou je jejich elegantní chromové provedení, které se skvěle hodí pro každou příležitost.