Vybavení
- Interiér stanu

Pro každou situaci Vám dopomůžeme utvářet interiér párty stanu. Nabídneme Vám podlahy a koberce, které dotváří celkový design. Vyberte si lazurované dřevěné podlahy popřípadě zajistíme i koberecStačí jen zvolit barvu dle Vašeho přání. K dalšímu příslušenství patří profesionální osvětlení a ozvučení.

Nedílnou součástí interiéru párty stanu je baldachýnnic nedotvoří slavnostní atmosféru Vaší akce lépe, než baldachýny.Koberec

Koberec

Koberec do párty stanů dodáváme na přání zákazníka. Koberec v párty stanu Vám zajistí luxusnější, elegantnější vhled a zpříjemní pobyt Vašich hostů uvnitř stanu. Barvu koberce je možné zvolit dle přání zakázníka. Koberec se pokládá na podlahu nastřelením nebo lepením.

Podlaha

Podlaha

Kvalitní dřevěná podlaha s masivu se speciální olejováním pro vysokou odolnost s maximálním důrazem na hladkost a hladký přechod s minimem spár. Podlaha do párty stanu se dá položit pouze na rovný povrch.Dřevěná podlaha se často využívá jako taneční parket před stanem i uvnitř stanu. Tato podlaha se často kombinuje s pokládkou koberce k dosažení luxusního vzhledu.

Led osvětlení

Led osvětlení

Základní osvětlení párty stanů zajišťujeme vlastní technikou (halogeny, papírové koule, LED osvětlení). Požadavky na sofistikovanější osvětlení a zvuk řešíme ve spolupráci s našimi specializovanými partnery.

Baldachýn

Baldachýn

V případě požadavků na originální výzdobu uvnitř stanu zajistíme stropní, ale i boční baldachýn. Jsou vyrobeny z látky se sníženou hořlavostí. Dodáváme baldachýny v klasické bílé barvě. Dodáváme pouze do stanu PROFI