Vybavení
- Nábytek

Poskytneme Vám kompletní zázemí a servis. Zajistíme potřebné vybavení párty stanu nábytkem, jedná se hlavně o stoly,židle,popelníky,odpadkové koše, ubrusy a potahy.

Ubrusy

Ubrusy

Ubrusy nabízíme v různých velikostech a tvarech. Na klasické stoly dodáváme bílé ubrusy 180x140cm, na pivní sety atypové ubrusy 280x110 cm, na kulaté a bistro stolky pak ubrusy 310 cm a menší. K bistro stolkům dodáváme i strečové potahy, které nabízíme i k pivním setům. Vše najedete v galerii níže

Pivní sety

Pivní sety

jsou vyrobené z masivu, vyztužené pro ještě vyšší odolnost. Nejedná se o levné reklamní sety. Rozměry stolu 200x60x76cm + 2x lavice 200cmx25cmx46cm

Barové stolky

Barové stolky

klasické barové stolky k využití v exteriéru i inteiéru. Pro slavnostnější okamžiky doporučejeme vybavit elastickým potahem bílé barvy, které je možné doplnit o nezávislé barevné podsvícení jednobarevné, aby ladilo s tónem Vaší akce, nebo se střídáním barevného spektra.

Židle

Židle

disponujeme velkým množstvím rozkládacích židlí bílé barvy. Na přání je možné je vybavit potahem, případně barevnou dekorací dle požadavku. Židle jsou vhodné pro exteriérové i interiérové akce. Výška 78cm, šířka 42cm, sedák 40x39 cm.

Kulaté stoly

Kulaté stoly

pro slavnostnější oslavy nabízíme kulaté stoly o průměru 120 cm, 150 cm, 155 cm, nebo 180 cm. Stoly je možné dodat s bílými i barevnými ubrusy a židlemi vybavenými potahy i bez.

Jídelní stoly

Jídelní stoly

o rozměrech 152x76x74 cm - deska z tvrdého polyethylenu bílé barvy, nebo dřevěný stůl v rozměru 80x80x75 cm . Obě varianty doporučujeme použít k sestavení slavnostní tabule, ale i jako servírovací stoly pro Váš raut.