Gastro
- Nádobí

U nás si můžete pohodlně půjčit nádobí, skleničky, ohřívače pokrmů a mnoho dalších. Ať už pořádáte rodinné grilování, svatbu, vernisáž nebo firemní akci, naše půjčovna nádobí a skleniček je vám k dispozici. Rádi vám pomůžeme vybrat správné nádobí a vše pečlivě nachystáme. V současné době nabízíme zhruba 6000 kusů kvalitního nádobí. 

Servírování

Servírování

V této sekci můžeme nabídnout nerezové chaffingy pro servírování teplých jídel včetně náplně do hořáků, kotlík na polévku či guláš, kleště na šunku, ale i podnosy a tácy různých rozměrů a tvarů. Pro pohodlné doručení vašich teplých i chlazených pokrmů půjčujeme profesionální termoboxy.

Příbory

Příbory

V nabídce příborů nabízíme mnohem více, než jen lžíci, nůž a vidličku z ušlechtilé ocele značky Focus. Kromě klasického příboru dodáváme dezertní vidličky a nože, kávové lžičky, naběračky, lopatky na dort i servírovací kleště.

Porcelán

Porcelán

Na přání dodáme talíře mělké, hluboké, dezertní v elegantní sérii Praha vyrobené v Karlových Varech. Dále může poskytnout salátové i polévkové mísy a šálky na kávu i čaj včetně podšálků

Sklenice

Sklenice

Rádi Vám dodáme jakékoliv množství sklenic a skleniček : na šampaňské, víno, pivo, limonády, whisky, destiláty, long drinky ale i džbány a karafy na vodu či víno a také velké zásobníky na domácí limonádu.