Stany

Nabízíme profesionální stany vhodné pro každou příležitost. Především určené pro společenské, firemní, marketingové, obchodní, kulturní, sportovní, prezentační či prodejní akce. Pokud nám sdělíte Vaše představy, rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný typ a rozměr párty stanu. 


Stany jsou dodávány kompletně, včetně montáže a kotvení v závislosti na povrchu. Party stany je možné dodávat se dřevěnou podlahou, kobercem i baldachýny, které dokonale doplní slavnostní atmosféru Vámi pořádané akce. Nábytek, topení, grily, cateringové vybavení, agregáty a další služby si můžete vybrat v sekci vybavení.
Vybavení stanu:

  • květiny, podlaha, bar/židle/stoly/pivní sety, topení, světla, ventilátory, elektrocentrála, dekorace, taneční parket, ozvučení, videoprojekce, další služby

Velikost našich stanů umožňuje ideální přizpůsobení podmínkám místa, na kterém se má konat Vaše akce. Stanové haly jsou bezpečné konstrukce, které vlastní požadované atesty. 

Párty stany nejvíce oceníte v horkém léte, kdy potřebujete trochu stínu, popřípadě v chladnějším období, kdy oceníte krytý prostor s možností vytápění nebo v jiném nepříznivém počasí, aby Váš event proběhl v domluveném čase a místě.


Aby nedošlo k přerušení nebo odložení akce z důvodu nepříznivého počasí, jsme tu pro Vás a poskytneme Vám záruku, že Vaše slavnost, ať už se jedná o piknik, svatbu, koncert nebo jinou akci, proběhne podle plánu.