Vybavení

V případě, že plánujete venkovní event pod párty stany, máme pro Vás širokou nabídku příslušenství, které Vám dopomůže zpříjemnit každý event. K Vámi vybranému party stanu nabízíme veškeré příslušenství a Vaše akce proběhne hladce a věřte, že na ni nezapomenete!

Nabízíme Vám veškeré potřebné příslušenství pro uspořádání venkovní party či akce.

Pro každou situaci Vám dopomůžeme utvářet interiér párty stanu. Nabídneme Vám podlahy a koberce, které dotváří celkový design. Vyberte si mořené a lakované palubkové podlahyStačí jen zvolit barvu dle Vašeho přání. K dalšímu příslušenství patří podia, stoly, židle, profesionální osvětlení a ozvučení.

Můžete si vybrat židle polstrované, barové, plastové či plážová lehátka a stoly rozměrů, které vyhovují přímo Vám.  Dále nabízíme šatní věšáky, odpadkové a popelníkové koše, slunečníky či pivní sady.

Objednejte si pro lepší atmosféru osvětlení a ozvučení! Mixážní pulty, mikrofony, zesilovače, CD přehrávače a další příslušenství nejsou pro nás problém!

Dokonalá akce vyžaduje perfektní připravenost. Dovezeme Vám topení i elektrocentrálu. V neposlední řadě k perfektní akci jsou mobilní WC, dřevěné plůtky či zahradní altánky, které z Vaší akce udělají akci dokonalou.

Myslíme na všechno! S naším příslušenstvím si užijete akci se vším všudy!