Vybavení
- Zábava

Na každé pořádané akci je vhodným příspěvkem volnočasová aktivita, která dokáže oslovit jak ty nejmenší, tak i dospělé. V nabídce máme mnoho zajímavostí jako je například skákací hrad pro velice efektivní vyžítí eneregie těch nejmenších, popřípadě vnesení trochu sportovního klání formou stolního fotbálku. Dále nabízíme trampolíny a juke box pro vlastní režiji hudby.  

Na přání můžeme zajistit i jiné možnosti zábavy.

Stolní fotbálek

Stolní fotbálek

Hrajete rádi, sázíte se kdo z koho, bojujete do posledního dechu? Pak rozhodně nesmí chybět na Vašem eventu stolní fotbálek, ten zajistí, že vaše souboje, turnaje a boje budou vždy ty nejnapjatější a nejzajímavější, ale pozor taky má většinou na svědomí spousty kamarádů a přátel, kteří stále chtějí hrát!

Trampolína

Trampolína

Snad nejoblíbenější venkovní zábava dětí. Nabízíme trampolínu o vnějším průměru 305cm a výšce 68 cm, dodáváme včetně bezpečnostní sítě o výšce 160 cm. Nosnost trampolíny je 200 kg a její provoz je na odpovědnost organizátora akce. V případě potřeby můžeme zajistit brigádníka pro dohled na provoz atrakce případně i pro výběr vstupného.

Juke box

Juke box

Jukeboxy nabízejí obrovské množství hudby, videa, karaoke všech myslitelných žánrů. Nabídku pravidelně doplňujeme. Zařízení Vám dovezeme a proškolíme s obsluhou. Jukebox je možný dodat s předplaceným neomezeným kreditem, nebo bez něj.

Skákací hrad

Skákací hrad

Máte v plánu velkou dětskou oslavu se spoustou dětí, které by se n trampolíně jen těžko vystřídali? Rádi Vám dodáme skákací hrad, máme v nabídce mnoho tvarů a velikostí. Hrad můžeme dodat s obsluhou, nebo bez ní pouze s instalací a dopravou. V případě zájmu Vám rádi zašleme na konkrétní nabídku, stačí si jen vybrat jeden z 20 typů.